Східні танці

High Heels

Боді Балет

Барре

Стретчинг

Бачата

Фітнес для дорослих

Baby ballet

Фітнес для дітей

Танці для жінок

Записатись на танці у Рівному

Ми раді запросити вас у захоплюючий світ танців від нашої школи танців “Impreza”. Це місце, де мрії перетворюються на рух, а рух стає мовою виразу і вишуканості. Ми відкриваємо двері для всіх, хто бажає вивчити мистецтво танцю, незалежно від вашого рівня підготовки.

Ми пропонуємо великий вибір стилів та рівнів, щоб ви могли знайти щось, що вас цікавить, і розвивати свої таланти. Незалежно від того, чи ви новачок, або вже володієте досвідом, у нас є щось для кожного. Наша команда професійних і досвідчених викладачів працює, щоб допомогти вам вдосконалити свої навички та відкрити перед вами безмежні можливості. Ми пропонуємо різні групи та розклади, щоб відповідати вашим потребам та графіку. Навчання проходить у дружній та підтримуючій атмосфері, де ви зможете знайти нових друзів, які поділяють вашу пристрасть до танців.

Приєднуйтесь до нас та дайте волю своєму танцювальному потенціалу. Незалежно від того, чи ви хочете танцювати для розваги, фізичної активності або мрієте стати професійним танцюристом, ми допоможемо вам досягти ваших цілей.

Долучайтеся до нас сьогодні і дайте своєму життю ритм та грацію! Для запису або отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером телефону (096) 148 93 66 або заповніть контактну форму.

Записатись на пробне заняття